MÖBLER / Möbler, övrigt / Grammofonmöbel 5522722
nr 552 2722
Grammofonmöbel
Med Grammofonskivor, längd: 171, djup: 51, höjd: 84
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2008
kl 18:42:20
350 kr
550 kr
850 kr